top of page
O nás

 

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a skúsenosť na Slovenskom trhu. Slovenský telekomunikačný trh sledujem už od roku 2002. ...

Služby

 

Naše služby sú určené pre každého kto chce efektívne využívať svoj mobilný a domáci/firemný telefón alebo mobilný a pevný internet. Poradíme Vám v oblasti vašich výdavkov ...

e-Shop

 

Každý nemôže vedieť všetko, preto Vám ponúkame k dispozícií našich poradcov a technikov ktorý Vám pomôžu s Vašimi požiadavkami a problémami s ktorými si neviete rady, objednať si ich spolu s tovarom môžete v našom e-shope ...

Súťaž o mobil Nokia Asha 200 White a ďaľších 10.cien...

Do súťaže sa môže zapojiť každý kto si nechá nami poradiť a aj si objedná naše riešenia svojich telekomunikačných potrieb pre seba a svoju domácnosť.

Kontaktujte Nás

Bezplatné konzultácie

+421 800 900 400

 

 

Bratislavské Sídlo:
T-Comunity s.r.o.
Ipeľská 11
821 07, Bratislava

 

 

 

 

 

 

E-MAIL:

info@tcomunity.sk

Telekomunikačné Poradenstvo

Mobilné Telefonovanie

Pevná Linka

Mobilný Internet

Pevný Internet

Televízia

Technická Pomoc
s nastavením
Routrov/Modemov
PC/E-mail/WI-FI
Mobilov/Tabletov
Set-Top-Boxov
Stiahnite si našu aplikáciu

T-Mobiles e-Shop

 

Mobilné telefóny sú odblokované na všetky mobilné siete a sú exkluzívnym tovarom renomovaných svetových výrobcov ako Alcatel, Apple, BlackBerry, Motorola, Nokia a Sony čo sa dá na Slovensku zohnať.

T-Comm e-Shop

 

e-Shop Vám ponúka značkové zariadenia k pevným telefónnym službám, ktoré ponúkajú slovenský poskytovatelia ako Telekom, GTS Slovakia, Swan, Slovanet, Antik. UPC a Orange. e-Shop je vybavený jedinečnými zariadeniami od popredných svetových výrobcov.
 

DrayTek Vigor

 

Zariadenia značky DrayTek série Vigor. Nájdete tu predovšetkým modemy a routre. Sú spoľahlivé a hlavne signálovo výkonnejšie pre ADSL 2/2+ internet ako zariadenia iných značiek. Používajú ich technici rôznych spoločností na testovanie internetu pri poruche.

Cisco e-Shop

 

Profesionálne zariadenia pre každého ktorému záleží mať to najlepšie čo sa dá na Slovensku zohnať. Od telefónov cez prevodníky až po routre a modemy tu nájdete všetko na vybavenie svojej kancelárie/domácnosti.

Facebook
Oblasť Pôsobenia
Mobilné Služby:
Telekom,
Orange,
O2,
TescoMobile,
Swan,
FunFón,
4ka
 
Pevné Služby:
Telekom,
Orange,
BENESTRA,
Slovanet,
Swan,
RadioLAN,
OxyNet,
UPC,
VIPtel,
Antik-Telekom
bottom of page