top of page
Akvizícia nových zákazníkov

 

Každá spoločnosť sa poteší novým zákazníkom, s nami ich získate jednoduchšie. Dostaneme Vašu firmu do povedomia ľudí a oni Vás budú medzi sebou odporúčať. 

Telepredaj, cross-sale, up-sale

 

Vďaka nášmu špecialnému systému práce Vám dokážeme prostredníctvom telefónu predať čokoľvek. Našich operátorov zaškolíme a predaj sa môže začať.

Telefonický prieskum trhu

 

Pomocou prieskumu dokážete zistiť ako sú Vaši zákazníci spokojný s Vašimi produktami alebo službami. Prípadne zistíme účinnosť reklamnej kampane v povedomí ľudí.

Vymáhanie a upomínanie pohľadávok

 

Evisujete neplatičov? Máte faktúry po splatnosti? Využite naše služby vymáhania a upomínania. Vašim klientom telefonicky pripomenieme dátum splatnosti alebo ich navedieme k uhrade.

Retenčné programy

 

Zákazníci prichádzajú ale aj odchádzajú. My ich presvedčíme o tom aby zostali verný Vám a pozastavíme odliv zákazníkov ku konkurencií.

Dohodnutie obchodných stretnutí

 

Málo obchodných príležitostí? Prípadne potrebujete zefektívniť prácu obchodných zástupcov? Dohodneme Vám obchodné stretutia a tým podporíme predaj Vašich produktov a služieb

Uvítacie hovory

 

Chcete dať klientom pocítiť jedinečnosť a služby na najvyššej úrovni? Privítame Vašich zákazníkov vo Vašej spoločnosti prípadne im poďakujeme za lojalitu pri využívaní nových služieb.

SLUŽBY

Služby zákazníkom

 

Na úspešné fungovanie a budovanie dôvery zákazníkov je dôležité poskytovať svojim klientom starostlivosť a podporu. Budeme tu pre nich kedykoľvek nás budú potrebovať.

Infolinka

 

Predbehnite svoju konkurenciu, zabezpečne svojim potencionálnym klientom linku kde získajú potrebné informácie a budú sa mocť na Vás obrátiť s otázkami k produktom ktoré predávate a službám ktoré poskytujete. 

Helpdesk, hotline

 

Pomôžte svojim klientom keď nastanú problémy pri využívaní Vašich služieb a produktov. Zabezpečíme im plnú technickú podporu k Vašim službám a produktom podľa Vami stanovených podkladov, Budú sa na nám môcť obrátiť aj 24 hodín a 7 dní v týždni so svojími problémami a technickou pomocou. Pomôžeme im prvotne spustiť alebo nastaviť produkty ktoré si zakúpili.

Objednávkové linky

 

Využite naše služby objednávkových liniek. Vaši klienti Vás už nemusia hľadať po meste alebo na internete. Môžu si objednať služby a tovar telefonicky. Prípadne si rezervovať termíny na Vašich prevádzkach alebo návštevu Vašich pracovníkov u nich doma prípadne firme.

Mystery shopping

 

Máte kamenné prevádzky a chcete otestovať prístup Vašich zamestnancov k zákazníkom? Naši mystery shoppery oosbne navštívia Vaše pobočky a zahrajú sa na zákazníkov a otestujú predajné zručnosti alebo flexibilitu Vašich pracovníkov. 

Mystery call

 

Kvalita poskytovaných služieb na zákazníckych linkách, infolinkách je dôležitá. Overíme ako sa správajú Vaši zamestnanci v mene Vašej spoločnosti v telefóne.

Ponúkame široké portfólio callcentrových služieb. Našou misiou je ponúknuť klientom komplexné služby v čo najvyššej kvalite. Aktívne služby ako telemarketing, prieskum spokojnosti ale aj pasívne služby ako správa zákazníckej prípadne poradenskej linky. Ďalej pre Vás uskutočníme aj mystery hovory prípadne aj osobné návštevy vo vašich prevádzkach.

bottom of page